Certyfikat Home Zone Jakość i Niezawodność dla kolekcji Focus

Ogólnopolski projekt Home Zone realizowany jest we współpracy z największymi mediami branżowymi oraz wybitnymi architektami o międzynarodowej renomie. Celem przedsięwzięcia stało się ukazanie rozwiązań, produktów i usług, które zasługują na szczególne wyróżnienie na polskim rynku. Wyróżnienie Znakiem Jakości Home Zone sprawia, iż świadomi i wymagający klienci mogą urządzić, wyposażyć i zaaranżować swój dom produktami spełniającymi wszelkie wymogi najwyższej funkcjonalności, jakości i estetyki.

Znak Jakości to cenna wskazówka w wyborze produktów i usług niezawodnych. Wyróżnia się nim tych, którzy mogą stać się wzorem do naśladowania – tym podmiotom projekt Home Zone pomaga osiągnąć zasłużony sukces. Wyłonione firmy tworzą określone ramy etyki biznesu, dlatego takie wartości, jak solidność, uczciwość i najwyższa jakość oferty stawiają pierwszym miejscu.

Jesteśmy dumni, że w tym roku udało nam się dołączyć do zaszczytnego grona Laureatów Projektu HOME ZONE wraz z kolekcją Focus.

Więcej o projekcie na: http://homezone.pl/

Udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.