Korzyści

100% manufaktura z Polski

W świecie zalanym przez tanią i masową produkcję stawiamy na indywidualizm. Nasze produkty z betonu architektonicznego wykonywane są w Polsce w technologii ręcznego odlewania.
Dzięki temu wyróżniają się jakością, wyjątkowością i dbałością o nawet najmniejszy detal.

Prawdziwy beton

Nie uznajemy imitacji BETONU oraz podróbek. Nasze produkty to w 100% beton architektoniczny.

Anti-Graffity Protection

System Anti-Graffiti Protection zabezpiecza powierzchnię produktów przed trwałym przyleganiem farb
i olejów. W zależności od intensywności i wieku zabrudzenia należy stosować czyszczenie powierzchni za pomocą wodnej myjki ciśnieniowej i specjalnych środków myjących.

Satynowa powierzchnia

Nasz beton architektoniczny wyróżnia się spośród innych niezwykle gładką – subtelną i satynową
w dotyku fakturą. Poczujesz różnicę.

Slim

Dzięki nowoczesnej recepturze betonu zmniejszyliśmy grubość ścian produktów nawet do 2 cm. Elementy z betonu o smukłych ścianach i zmniejszonej wadze to innowacja na rynku!

Bruk Color Quality

Beton kojarzy się zwykle z przygaszonymi, bladymi kolorami. Jest to efekt ograniczeń technologicznych, którymi obarczone są tradycyjne metody barwienia. Nasza innowacyjna technologia Bruk Color Quality oparta jest w dużej mierze na starannym doborze surowców, wykorzystaniu w produkcji białego cementu oraz barwników nieorganicznych.  W wyniku jej zastosowania nasze produkty posiadają wyjątkowo żywe kolory, które odpowiednio pielęgnowane, zachowają swoją intensywność przez długi okres.

Bruk Protect Quality

Technologia z jednej strony podwyższająca odporność nawierzchni na wilgoć i brud, z drugiej zaś ułatwiająca ich pielęgnowanie i utrzymanie w czystości. Istotną cechą BCQ jest ochrona nawierzchni przed wnikaniem do jej wnętrza wód opadowych, a co za tym idzie, ochrona przed pękaniem
i łuszczeniem się pod wpływem mrozu oraz zapobieganie powstawaniu na powierzchni wapiennego nalotu.