Modern Line partnerem 4 Design Days 2019!

4 Design Days to impreza, która mocno wpisała się w program najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa w tej części Europy.  24-27 – stycznia katowickie MCK i Spodek po raz kolejny gościć będą wielu wyjątkowych gości i wystawców.

4 edycję 4DD organizatorzy – Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości – zapowiadają jako rekordową. 300 wystawców, 13 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, 9 tys. gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających. Tak w skrócie można opisać 4 dni katowickiej imprezy skierowanej do osób pasjonujących się zagadnieniami związanymi z architekturą, wzornictwem i nieruchomościami.
Jak co roku wydarzenie podzielone zostanie na 2 części:

24 i 25 stycznia – to skierowane do profesjonalistów dni branżowe, wypełnione kilkudziesięcioma sesjami dyskusyjnymi, w których udział wezmą cenieni architekci, designerzy, inwestorzy, deweloperzy, producenci i dystrybutorzy. Wśród zaproszonych gości pojawią się m.in: Ivan Blasi, Maria Saloni-Sadowska, Przemo Łukasik, Oskar Zięta, Alicja Kuczera, Menno Rubbens, Magdalena Beczak, Robert Konieczny, Jocelyn Fillard.

26 i 27 stycznia – czyli w sobotę i niedzielę – impreza zmienia swój charakter, przybierając formę tzw. dni otwartych. Przebiegną one pod hasłem analizy potrzeb mieszkaniowych rodziny. Zaproszeni goście będą chcieli odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zaprojektować i urządzić mieszkania, by odpowiadały potrzebom różnych użytkowników, od singli począwszy na seniorach zakończywszy. Wszyscy chętni i szukający porad na temat aranżacji wnętrz będą mieli możliwość wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach.

Na 13 tys. m2 powierzchni wystawienniczej obejmującej sale Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz Spodka będzie można zobaczyć wiele stoisk, na których inspiracje znajdą wszyscy miłośnicy dobrego designu szukający pomysłów na aranżację mieszkania, domu, biura czy przestrzeni publicznej.

Wszystkich profesjonalistów, zainteresowanych zastosowaniem betonu architektonicznego w przestrzeni publicznej zapraszamy na nasz wykład. Prezentację będzie można wysłuchać w pierwszym dniu imprezy, 24 stycznia o godzinie 12.30 podczas panelu dyskusyjnego: Architektura Przestrzeń publiczna: Mała – wielka architektura. Detale, które zmieniają otoczenie.

Wszystkich zaś tych, który mają ochotę pobyć chwilę w towarzystwie dobrego designu w betonowym wydaniu zapraszamy na nasze stoisko nr 82, które znajdzie się w części MCK.

Więcej informacji tu.