W harmonii z regularnym betonem

Beton architektoniczny od dawna łamie wytyczone mu granice. Przybiera różne kształty, formy, ma moc – dosłownie oraz w przenośnie – przekształcania znanego w wyjątkowe. Kolekcje Modern Line Harmony oraz tegoroczna nowość – powiększona kolekcja Regular – są tego doskonałym przykładem.

Prosto i regularnie 

Kolekcja Regular powiększyła się o 4 siedziska: Ławę Regular i Regular Slim, ławodonicę oraz stołek.  Oprócz minimalistycznego designu posiadają one nowoczesne – kubiczne kształty i proste kąty. Meble o zgeometryzowanych formach to wyjątkowe łączenie przeciwności:  prostoty i minimalizmu z jednej strony, z drugiej efektownego designu w skandynawskim stylu. To wszystko przekłada się na oryginalność linii Regular.

/ 11

Betonowa harmonia

Pięć siedzisk z kolekcji Harmony – szezlong, ława, ławodonica i stołek w dwóch konfiguracjach (z oparciem i bez) – to połączenie dwóch cech: nowoczesnego stylu ujętego w smukłe i zaokrąglone kształty oraz uniwersalności zastosowania. Betonowe siedziska mogą być wykorzystane w przestrzeniach publicznych i prywatnych, na zewnątrz i wewnątrz budynków, w aranżacjach nowoczesnych i tradycyjnych (jako kontrastowy stylistycznie dodatek). W zależności od potrzeby mogą przekształcić się z mebli do mieszkania czy biura w małą architekturę miejską lub ogrodową.

/ 5

Betonowa układanka

Zabiegiem, który wyróżnia obie kolekcje spośród innych, jest ich komplementarność. Dzięki modułowości, meble dopasowane są wymiarami i kolorystyką do nowoczesnych płyt z portfolio marki (Style, Cube, Solid, ecoSolid, Multi, Longer), a to umożliwia zabieg układania produktów niczym klocki. Dopasowywanie do siebie elementów bez konieczności docinania czy skomplikowanych obliczeń prowadzi w prostej linii do kreatywnego tworzenie wyjątkowych połączeń nowoczesnych nawierzchni i mebli.

/ 1

100% handmade

Proces wytwarzania obu kolekcji to pójście drogą na przekór masowej produkcji. Meble powstają w oparciu o technikę handmade, a ręczne wykonanie wpisuje je w grupę niemalże sztuki użytkowej wyróżniającej się dbałością o detal, starannością wykonania i będącej wynikiem działań w … harmonii z regularnymi prawami betonu.

Udostępnij

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies w przeglądarce.