W harmonii z regularnym betonem

Beton architektoniczny od dawna łamie wytyczone mu granice. Przybiera różne kształty, formy, ma moc – dosłownie oraz w przenośnie – przekształcania znanego w wyjątkowe. Kolekcje Modern Line Harmony oraz Regular – są tego doskonałym przykładem.

Prosto i regularnie 

Kolekcja Regular siedziska: Ława Regular i Regular Slim, ławodonica, stołek box oraz donice..  Oprócz minimalistycznego designu posiadają one nowoczesne – kubiczne kształty i proste kąty. Meble o zgeometryzowanych formach to wyjątkowe łączenie przeciwności:  prostoty i minimalizmu z jednej strony, z drugiej efektownego designu w skandynawskim stylu. To wszystko przekłada się na oryginalność linii Regular.

/ 11

Betonowa harmonia

Pięć siedzisk z kolekcji Harmony – szezlong, ława, ławodonica i stołek w dwóch konfiguracjach (z oparciem i bez) – to połączenie dwóch cech: nowoczesnego stylu ujętego w smukłe i zaokrąglone kształty oraz uniwersalności zastosowania. Betonowe siedziska mogą być wykorzystane w przestrzeniach publicznych i prywatnych, na zewnątrz i wewnątrz budynków, w aranżacjach nowoczesnych i tradycyjnych (jako kontrastowy stylistycznie dodatek). W zależności od potrzeby mogą przekształcić się z mebli do mieszkania czy biura w małą architekturę miejską lub ogrodową.

/ 5

100% handmade

Proces wytwarzania obu kolekcji to pójście drogą na przekór masowej produkcji. Meble powstają w oparciu o technikę handmade, a ręczne wykonanie wpisuje je w grupę niemalże sztuki użytkowej wyróżniającej się dbałością o detal, starannością wykonania i będącej wynikiem działań w … harmonii z regularnymi prawami betonu.