Nowoczesny wymiar betonu architektonicznego

Modern Line to linia produktów z betonu architektonicznego ubrana w mocny i oszczędny design w skandynawskim stylu. Portfolio marki zawiera produkty, które wpisując się w nowoczesne aranżacje, kreują nową wizję tworzywa, jakim jest beton.

Minimalizm i porządek w formie idące w parze z łamaniem utartych schematów. To wszystko zaowocowało wyjątkowymi projektami mebli i nawierzchni. Modern Line zaskakuje, zmieniając to, co znane, w wyjątkowe. Efektowny design ławek, donic i nawierzchni to wynik nowoczesnej receptury betonu. Pozwoliła ona na stworzenie produktów o wyjątkowo gładkiej w dotyku, satynowej fakturze, różnych kształtach, fakturach oraz grubościach.

/ 13

Produkty cienkościenne Modern Line to innowacja na polskim rynku. Ławy Slim oraz niektóre donice Regular posiadają zredukowaną  do 2-4 cm grubość przy zachowaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych.

/ 4

Marka jest również dowodem na to, że beton architektoniczny to materiał wyjątkowo uniwersalny. Jego surowe piękno harmonijnie wpisuje się w otoczenie naturalne, idealnie współgra z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, podkreślając ich charakter, umożliwia tworzenie różnorodnych faktur, struktur kształtów i szlifowanych powierzchni.

/ 4

Modern Line to kolekcja produktów z betonu architektonicznego o spójnej minimalistycznej stylistyce. Powstają w technologii ręcznego odlewania i występują w kilku monochromatycznych kolorach. To linia nowoczesnego stylu i awangarda myślenia o przyszłości. Porządek w formie, precyzja w wykonaniu i łamanie utartych schematów. Modern Line przekształca znane w wyjątkowe.

WIĘCEJ O BETONIE […]