Beton architektoniczny – modny materiał do wykańczania wnętrz

Beton architektoniczny – plastyczny materiał o wysokiej wytrzymałości, który stwarza niemal nieograniczone możliwości projektowe.  Może być świetnym akcentem zarówno na elewacji eleganckiej willi jak i na ścianie minimalistycznej łazienki. Idealne tworzywo dla ambitnych architektów i projektantów wnętrz.

Po pierwsze – meble

Wykorzystanie betonu jako tworzywa mebli to trend niemalejący. Dzięki plastycznemu budulcowi, zwykłe przedmioty nabierają nowego wymiaru. Surowe piękno betonu architektonicznego w połączeniu z różnymi materiałami potrafi zaskoczyć efektem końcowym. Betonowe stoły, stołki, krzesła i stoliki o kształtach o różnym stopniu skomplikowania to tylko początek możliwości wykorzystania betonowego materiału.

/ 11

Po drugie – donice

Surowe piękno betonu, minimalizm, kubiczne i geometryczne kształty – tak w skrócie można opisać donice z betonu architektonicznego. Wytrzymałość, trwałość, odpowiedni ciężar – to wszystko sprawia, iż nadal są jednym z najczęściej projektowanych produktów z betonu.  Idealny łącznik  spajający wnętrze i zewnętrze mieszkania.

/ 5

Beton architektoniczny to wyjątkowy i bardzo uniwersalny materiał. Jego surowe piękno pozwala na wpasowanie go w przeróżne aranżacje – od nowoczesnych począwszy po te w stylu tradycyjnym zakończywszy.  Wykonane z niego produkty to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wyróżniającego, oryginalnego akcentu do swojego mieszkania.

WIĘCEJ O BETONIE […]

Udostępnij

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies w przeglądarce.